V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Výber papiera na novoročenky

Všetky produkty sú vyrábané z papierov najvyššej kvality. Na výrobu kolekcií sú používané perleťové aj matné papiere, štruktúrované a ďalšie typy. Kombináciou týchto papierov vznikajú dizajnové karty jedinečného vzhľadu a kvality.

Páči sa Vám novoročenka z katalógu 1, 2, 3, 4, potrebujete aspoň 500 kusov a chceli by ste ju prispôsobiť farbám Vašej firmy alebo len Vášmu vkusu? Radi splníme Vaše priania. Nižšie je ponuka farebných papierov, z ktorých je možné vyberať.

 

LIKE BLACK

01 LIKE BLACK330 g/m2

Papier čiernej farby so špeciálne upraveným matným povrchom pripomínajúcim plast prináša nevšedný dotykový zážitok.

GALAXY ANTHRACITE

02 GALAXY ANTHRACITE250 g/m2

Sofistikovaný papier antracitovej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

CURIOUS ZINC

03 CURIOUS ZINC300 g/m2

Sofistikovaný papier zinkové farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

CURIOUS SILVER

04 CURIOUS SILVER300 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ tmavo striebornej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

STARDREAM SILVER

05 STARDREAM SILVER285 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ svetlo striebornej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

PLIKE NAVY BLUE

06 PLIKE NAVY BLUE330 g/m2

Papier vo farbe námornícka modrá so špeciálne upraveným matným povrchom pripomínajúcim plast prináša nevšedný dotykový zážitok.

CURIOUS AQUAMARINE

07 CURIOUS AQUAMARINE300 g/m2

Sofistikovaný papier pastelovo modrej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

MAJESTIC ROYAL BLUE

08 MAJESTIC ROYAL BLUE250 g/m2

Sofistikovaný papier vo farbe námornícka modrá s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

GALAXY OCEAN BLUE

09 GALAXY OCEAN BLUE250 g/m2

Sofistikovaný papier vo farbe hlbokého oceánu s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

STARDREAM VISTA

10 STARDREAM VISTA285 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ svetlo modrej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

Akvamarínový strukturovaný

11 Akvamarínový štruktúrovanýDočasne nedostupné

Papier pastelovo modrej farby s perleťovými bodkami. Jemná obojstranná textúra pripomínajúci kôru stromu dodáva tomuto papiera vskutku unikátny vzhľad. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

MAJESTIC GARDENERS GREEN

12 MAJESTIC GARDENERS GREEN250 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ smaragdovej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

CURIOUS JASPIS

13 CURIOUS JASPIS300 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ tmavo zelenej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

STARDREAM FAIRWAY

14 STARDREAM FAIRWAY300 g/m2

Sofistikovaný papier farby zelených tráv s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

SIRIO BITTER GREEN

15 SIRIO BITTER GREEN300 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ sviežo zelenej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

REACTION PISTACHIO SORBET

16 REACTION PISTACHIO SORBET310 g/m2

Papier pistáciovej farby s perleťovými bodkami. Jemná jednostranná mikro-razba dodáva papieru jedinečný vzhľad. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

CURIOUS WINIA

17 CURIOUS WINIA300 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ farby šťavnatých višní s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

STARDREAM MARS

18 STARDREAM MARS285 g/m2

Papier neobvyklého hrdzavo červeného odtieňa s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

STARDREAM JUPITER

19 STARDREAM JUPITER285 g/m2

Papier pripomínajúce oceľ Makove červenej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

PLIKE RED

20 PLIKE RED330 g/m2

Papier červenej farby so špeciálne upraveným matným povrchom pripomínajúcim plast prináša nevšedný dotykový zážitok.

GALAXY RED WINE

21 GALAXY RED WINE250 g/m2

Papier broznové farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

SIRIO ORANGE GLOW

22 SIRIO ORANGE GLOW300 g/m2

Papier nevídané žiarivo oranžovej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

CURIOUS GOLD

23 CURIOUS GOLD250 g/m2

Papier tmavo zlatej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

GALAXY SUN GOLD

24 GALAXY SUN GOLD250 g/m2

Papier zlatej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

STARDREAM GOLD

25 STARDREAM GOLD285 g/m2

Papier pieskovo zlatej farby s perleťovými bodkami. Metalický poťah papiera sa pri vystavení svetlu krásne trblietajú.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím