V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

O nás

Máme pre Vás tá najkrajšie svadobné a ďalšie tematické oznámenia

 

Sme česká firma, ktorá bola založená v roku 2006 ako FO Tomáš Kyanka. V roku 2010 sme transformovali na spoločnosť KyoPrint s.r.o. Za tú dobu sme už obslúžili tisícky spokojných zákazníkov. Pôsobíme po celom území Českej republiky a Slovenska. Sídlo firmy a kamenná predajňa sa nachádza v Kuřimi v Českej republike (10 km od Brna), ale máme obchodných partnerov vo všetkých väčších mestách v ČR aj na slovenský. Naším hlavným cieľom a veľkým potešením je výroba a predaj svadobných oznámení. Každý rok uvádzame na trh nové kolekcie svadobných oznámení, ktoré v mnohých prípadoch nastavujú trendy v tomto odbore. Spríjemňujeme veľké udalosti vo Vašom živote, svadby, promócie, Nový rok. Zachytávame tieto momenty a pretvárame je v jedinečná oznámení, ktorými Vy potešíte Vašich najbližších.

Prinášame netradičné metódy a originálne grafická stvárnenie

Ponúkame rôzne druhy grafického stvárnenia, papierov a netradičné metódy tlačiarenského spracovania. Výrobné technológie, s ktorými pracujeme, sú horúca razba, slepotlač, tvarový výsek, reliéfna tlač, laserové technológie a digitálna tlač. Zhotovíme aj individuálne svadobné oznámenia podľa Vášho priania. On-line objednávkový formulár, dotlač textov na svadobné pozvánky do týždňa. Svadobné oznámenia, priania a pozvánky zasielame po celej SR, na Slovensko i do zahraničia a našu ponuku stále rozširujeme.

V centre našej pozornosti stojí zákazník

Neustále sa snažíme zdokonaľovať naše metódy na základe potrieb zákazníkov, zároveň spolupracujeme s radom zaujímavých partnerov, s ktorými sa navzájom obohacujeme o cenné poznatky z oblasti nášho podnikania a skvalitňujeme tak naše služby. Ak ste na našich stránkach nenašli želanie podľa Vašich predstáv, zadajte si dopyt, radi sa Vám budeme venovať individuálne.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím