V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Tlač firemného loga

Vytlačíme na Novoročenky Vaše firemné logo

Potešte Vašich obchodných partnerov krásnu novoročenka s Vaším firemným logom. Používame metódu digitálneho výseku, pomocou ktorého vyrežeme Vaše logo na prednú stranu otváracia Novoročenky, prípadne podľa Vášho želania aj na kartu Novoročenky.

 

Poradíme Vám s výberom vhodného materiálu Novoročenky

Metóda digitálneho výseku je špecifická, nie je možné použiť pre všetky druhy papiera novoročeniek. Radi Vám poradíme, ktoré druhy papiera sú pre túto metódu najvhodnejšie. Kontaktujte nás na info@luxusnioznameni.cz, výber Vám uľahčíme.

Cena za vyrezanie loga je 0,22 €/ks bez DPH + paušálny poplatok 11 € bez DPH.

 

Uľahčite si podpis novoročeniek

Rozumieme tomu, že čas je to najcennejšie. Nemusíte už tráviť hodiny nad podpisovaním každej Novoročenky zvlášť. Dokážeme previesť Váš podpis do digitálnej podoby. Stačí len zaslať Váš podpis v digitálnej podobe na našu e-mailovú adresu info@luxusnioznameni.cz, či papierovo, na našu adresu. Podpis je najľahšie prevoditeľný, ak k nemu použijete prepisovacie pero tmavomodré, prípadne čiernej farby.

 

Za digitalizáciu Vášho podpisu, alebo podpisov Vašich kolegov neúčtujeme ŽIADNY POPLATOK. Podpis taktiež zadarmo umiestnime na Vašu novoročenku a vytlačíme spoločne s logom Vašej spoločnosti.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím