V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

SPOLEČENSKÉ, SVADOBNÉ A PLESOVÉ ŠATY

Každá z nás chce aspoň občas zložiť svojich všedný šaty a premeniť sa v princeznú. Kde ale zohnať šaty, ktoré by sa Vám páčili, v ktorých sa budete dobre cítiť a ktoré Vás nezruinujú? Skúste to v našich šatách, môžete vyberať na www.spolecenske-saty.eu.

 

 

Ponúkame krátke koktejlové šaty, dlhé spoločenské šaty, večerné róby, šaty do tanečných, jednoduché a lacné šaty pre nevesty alebo naopak luxusné svatební šaty,šaty pre svadobné matky, šaty na ples, šaty na promócie či maturitu. Šaty sú rôznych strihov, napríklad upnuté na telo, princeznovský rozšírený strih do áčka, balónový strih, šaty korzetové, šaty bez ramienok, šaty na ramienka, šaty s rukávom, šaty s perličkama a ďalšie. Šaty ponúkame vo veľkostiach 34 36 38 40 42 44 46 48 50 52 54 56, teda aj v nadmerných veľkostiach pre bacuľky. Spoločenské šaty zasielame buď poštou (pokiaľ Vám nebudú šaty sedieť, môžete ich samozrejme vymeniť alebo nenosené vrátiť) alebo si ich môžete prísť vyskúšať osobne do nášho salónu vo Frýdku-Místku. Ak bývate v okolitých mestách ako Ostrava, Havířov, Nový Jičín, Karviná, Frenštát pod Radhoštěm a ďalších, máte to k nám kúsok a radi Vás uvítame.

 

 

 

Aby ste mali istotu, že bude salón len Váš, prosím objednajte sa na konkrétnu hodinu. Zároveň pri nákupe šiat obdržíte zľavu na kvalitné obleky za dobré ceny značky Bandi Vamos, aby mal radosť aj Váš partner.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím