V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Popis katalogů

1. PRESTIGE COLLECTION

 

Chcete o Vaše veľkom dnu svetu dať vedieť svadobnom oznámením s nádychom luxusu, elegancie a jedinečnosti? Naše Prestige collection vás dozaista nadchne! Vyberajte zo širokej ponuky elegantných motívov zdobených razbou, slepotlačou, výseky. K Vami vybranému svadobnému oznámenia Vám ponúkneme pozvánku ku svadobnému stolu, menovky na svadobnú tabuľu a to všetko v rovnakom štýle. A čo viac, šmrnc Vášmu svadobnému oznámenia dodá luxusné obálka ktorá je už zahrnutá v cene!

 

 

2. MODERN COLLECTION


Veselé farby, kvety, roztopašné motívy. Netradičné a originálne svadobné oznámenia nevšedného dizajnu. To všetko je katalóg Modern collection. Ak Vás nudí okázalé motívy a ste radi trendy, ste tu na správnej adrese. Vyberte si k svojmu svadobnému oznámenia pozvánku ku svadobnému stolu, menovky na svadobnú tabuľu. Samozrejmosťou je listová obálka! To všetko v rovnakom dizajne! A verte, že s nimi budete mať úspech!

 

 

3. Gold Collection 1


Použitie tých najkvalitnejších papierov, techniky lasera slepotlače, jemné pastelové tóny v kombinácii s krémovou a bielou. Nahliadnite do katalógu Gold Collection a vyberte si práve to vaše svadobné oznámenia.

 

 

4. Gold Collection 2

Gold Collection 2 vám ponúka do detailu prepracované svadobné oznámenia v jemných tónoch či sýtych farbách. Samozrejmosťou je obálka a možnosť výberu pozvánok k svadobnému stolu, menoviek a ďalšieho. 

 

 

5. Brilliant Collection

Kombinujte farby a brošne a vytvorte si vlastný dizajn  Brilliant Collection alebo si vyberte z tejto jedinečnej kolekcie, plné elegancie a luxusu. Obálky biele, krémové alebo farebné pastelové alebo farebné s perleťou.

 

 

6. DeLuxe Collection

Ak fandíte moderným motívom bez zbytočnej okázalosťou, nahliadnite do katalógu DeLuxe Collection. Rozpustilej alebo elegantné, vždy nadčasové. Vyberte si aj typ aj farbu písma, pozvánky k stolu, menovky na svadobný stôl.

 

 

7. Kolekcia Zostavy


V katalógu Zostavy si vyberte v rovnakom dizajne okrem oznámenia vyberte aj pozvánky k svadobnému stolu, menovky, menu. Jednoduchý, pritom originálny dizajn. Nahliadnite!

 

 

8. Nicol Collection

V kolekcii Nicol vsádzate na minimalistický dizajn, či žartovných alebo tradičných oznámenia. Všetky oznámenia sú otváracie alebo "vrecko". Použité sú kvalitné perleťové alebo pastelové papiere. Nechce sa okúzliť Nicol!

 

 

9. Akvarel

Kolekcia Akvarel je moderný záležistí. Je určená všetkým milovníkom farieb, netradičných vecí a hravosti. Ponúka ako svadobné oznámenia, tak aj pozvánky, menovky aj menu. Samozrejmosťou sú aj listové obálky. Odoláte?

 

 

10. Obojstranné

Koniec nudným prázdnym zadným stranám. Vyzdobte ju spolu s nami a vyšperkujte tak dizajn vášho svadobného oznámenia do detailu. Ako môžu zadnej strany vypydat? Nahliadnite!

 

 

11. Boxes Collection

Najväčší trend súčasnoti - oznámenia v krabičke. Darujte vašim blízkym tento malý darček a oznámte to tak trochu inak. Výber z mnohých motívov. Nahliadnite !

 

 

12. Svadobné oznámenia vrecká

V tejto kolekcii je možné vyrobiť vrecká vo vami zvolenej farebnej kombinácii. V ponuke su matné aj metalické papiere, len si vybrať. Farebnosť vkladové karty do oznámenia je možné tiež prispôsobiť podľa vášho želania. Listová obálka v cene je samozrejmosťou. Nahliadnite !

 

 

13. LASER COLLECTION

Chcete si dopriať svadobné oznámenia s nádychom luxusu a jedinečnosti za prijateľnú cenu ? Potom je nová laserová kolekcia svadobných oznámení určená práve pre Vás. A čo viac ? U laserové kolekcie svadobných oznámení si môžete vybrať ľubovoľnú farbu oznámenia aj listové obálky. Navštívte galériu laserových svadobných oznámení a nechajte sa týmito oznámeniami okúzliť ! Určite zaujmú Vás a budú mať úspech aj u Vašich blízkych.

 

 

14. Zmeny Farebnosti

Hovoria Vám, že nie je zmena farebnosti možná? U nás to neplatí! Rešpektujeme Vaše želania, ctíme farby Vašej svadby, nič Vám nebráni v tom, mať všetko dokonale zladené. Vyberte si z palety farieb tú Vašu a my Vaše svadobné oznámenia zladíme aj s obálkou! Neveríte? Navštívte svadobné katalóg č. 4 Zmena farebnosti a hrajte sa s farbami!

 

 

15. PRIAZNIVÉ CENY

Ak preferujete jednoduchosť a nižšiu cenu, ale napriek tomu chcete mať za svoje peniaze maximálnu kvalitu a krásny dizajn, potom je kolekcia č. 5 Priaznivé ceny určená práve pre Vás. Čaká Vás nepreberné množstvo motívov moderných, kvetinových, zamilovaných, veselých. Svadobné oznámenia sú stlačené na hladký matný papier s gramážou 300g / m2. V cene je samozrejme zahrnutá listová obálka.

 

 

16. Minuloročná Kolekcia

Vlaňajšia, ale stále pekná. Krásne oznámenia s 50% zľavou? Prečo nie? Vyberte si z minuloročnej kolekcie svadobných oznámení, ktoré Vás určite zaujmú. Samozrejmosťou je aj možnosť objednania pozvánok k svadobnému stolu, menoviek na svadobný stôl.

 

 

17. Oznámenia s fotografiou

Prajete si originálne oznámenie s Vašimi fotografiami? Máte svoje obľúbené fotografie, obrázky, ktoré sú Vám blízkych? Vyberte dizajn Vášho svadobného oznámenia, obľúbené fotky, obrázky a zvyšok nechajte na nás! Vaše svadobné oznámenia sa tak stane aj krásnou spomienkou.

 

 

ZMENA PAPIERU/TVARU

V katalógu svadobných oznámení možno vykonať rôzne zmeny druhu papiera a tvaru svadobných oznámení podľa ponuky. Skúste teda zapojiť svoju fantáziu a podieľajte sa s nami na výrobe svojho svadobného oznámenia.

 

 

INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA

Ak ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali alebo máte vlastný návrh vášho svadobného oznámenia, potom navštívte katalóg svadobných oznámení Individuálna výroba. Okrem formátu Vášho oznámenia môžete vybrať aj typ papiera, vložiť svoje fotografie či obrázky. Radi s vami vzhľad vašehosvatebního oznámenia preberieme na info@kyoprint.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím