V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Potešte svojich známych či obchodných partnerov originálnym Novoročným prianím

Novoročenky pre Vašich známych

 

Radi by ste potešili Novoročným prianím Vaše najbližšie? Malo by byť tradičné, originálne, jednoduché, či detailne premyslené? Dáme Vám na výber z katalógov tých najkrajších novoročné priania a PF. Ponúkame široký výber z hľadiska formátu, vzhľadu, kvality materiálu aj ceny.

 

Pri tlači používame nevšedné postupy a špeciálne druhy papiera

 

Každé Novoročné želanie je pre nás malým umeleckým dielom, preto používame netradičné tlačiarenské metódy, ako sú slepotlač, razba, výsek a termografické tlač. Potešíme Vás aj výberom papiera. Disponujeme 50 druhmi špeciálnych papierov, ku ktorým patrí aj také unikáty ako sú pergamen, či špeciálne metalizované typy.

 

Novoročenky pre Vašich obchodných partnerov

 

Urobte radosť Vašim obchodným partnerom, pomôžeme Vám zapracovať do Novoročného priania Vašu firemnú identitu. Vyrábame Novoročenky na mieru, presne tak, aby korešpondovali s Vašou firemnou identitou. Máte nápad? Radi Vám ho pomôžeme zrealizovať, spracujeme do Novoročenky Vaše firemné fotografie, logo spoločnosti, produktov, tímová fota, atď

 

Elektronické Novoročenky

 

Sú našou novinkou, ich výhodou je ich možná individuálna úprava - teda úprava zodpovedajúca plne Vašim predstavám. V elektronickej podobe môžete mať tiež všetky ponúkané papierové Novoročenky.

 

Zabudli ste na včasné objednanie a potrebujete mať Novoročenky pripravené do 24 hodín?

 

Nezúfajte, mysleli sme na Vás a máme pre Vás rýchle riešenie. Práve do 24 hodín sme pre Vás schopní pripraviť Novoročenky z našej ponuky Novoročenky.

 

Zaujal Vás motív Novoročenky, ale chcete sa odlíšiť vlastným textom, prípadne logom? Vyberte si vhodný motív, pošlite nám vlastný text, prípadne logo a do 7 dní máte Vaše vlastné Novoročenky pripravené.

 

Cenník:

 

Potlač jednej novoročenky 2017 - 0,13 € 

Tlačová úprava Novoročenky 2017 - 7,4 €

 

Novoročné priania doručíme na Vašu adresu do 7 dní od odsúhlasenia vzhľadu.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím