V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Otázky a odpovede

 

Čo je to Predtlačová príprava a prečo sa účtuje?

Jedná sa o paušálny poplatok, na ktorý narazíte v každej tlačiarni. Zahŕňa v sebe grafický náhľad, popr. náhľady, nastavenie stroja na tlač, expedíciu zákazky.

 

Aké je minimálne množstvo?

Minimálne množstvo pre svadobné oznámenia je 20 ks, pozvánky sú neobmedzené počtom kusov.

 

Je nutné mať vlastný text a verš?

Nie je. Pod tlačidlom "Užitočné informacie" sa nachádza ponuka veršov, textov, písma, farieb potlače ...

 

Je možné si nechať natlačiť vlastný text?

Text aj verš na svadobné oznámenie je možné zmeniť podľa Vášho želania. Je ale potrebné brať ohľad na požadované množstvo textu a veľkosť vybraného svadobného oznámenia. V prípade rozsiahleho textu bude veľkosť písma adekvátne prispôsobená veľkosti oznámenia.

 

Je možné tlačiť aj v minulom jazyku?

Samozrejme, takmer všetky nami ponúkané texty sa môžu písať aj v čase minulom. Poprípade je možné uviesť svoj vlastný text. Niektorí snúbenci pripravujú oznámenie dvojaké s textom "budú zosobášení" a "boli zosobášení". V tomto prípade musíte počítať u oboch textov s minimálnym množstvom kusov as dvojitou cenou za prípravu tlače.

 

Sú pozvánky k svatenímu stolu v cene?

Pozvánky k svadobnému stolu sú účtované osobitne.

 

Je možné natlačiť viac textov na pozvánky - ako postupovať?

Áno je, do objednávkového formulára vyplňte celkový počet pozvánok a do poznámky napíšte texty a počty pozvánok, ktoré si prajete natlačiť.

 

Dodávate obálky ku všetkým typom oznámenia ?

Áno dodávame. Ku všetkým typom oznámenia je dodávaná obálka príslušnej veľkosti.

 

Robíte aj cudzojazyčné oznámenia ?

Áno robíme. V prípade anglického textu je možné vyplniť objednávkový formulár. Na ďalšie jazyky je nutné zaslať podklady na e-mail: info@kyoprint.cz , pretože je nutné doplňovať ručne rôzne znaky, ktoré neobsahuje česká klávesnica. (opačné čiarky, prevrátené striešky...) Je možné tlačiť takmer akýkoľvek jazyk.Aké dlhé sú dodacie lehoty?

Po prijatí objednávky Vám zašleme nasledujúci pracovný deň korektúru (grafický náhľad v PDF).

Po odsúhlasení grafického náhľadu je zákazka expedovaná za 7 pracovných dní na Vašu adresu (ak nie je u produktu uvedené inak).

 

Dodávate svadobné oznámenia skompletizované?

Všetky svadobné oznámenia s tlačou aj bez tlače dodávame v rozloženom stave. Pri dodaní nami potlačených kusov bude vždy priložený zložený vzor pre ľahšiu kompletizáciu. (kompletizácii nevykonávame z dôvodu častého poškodenia zložených motívov svadobných oznámení pri transporte DHL

 

Ako je možné zákazku vyzdvihnúť?

Štandardne je tovar zasielaný na dobierku pomocou DHL. Druhá možnosť je si po predchádzajúcej dohode môžete balíček vyzdvihnúť osobne u nás na Legionářské 231 v Kuřimi.

 


Čo je to korektúra?

Korektúra je grafický náhľad, pri ktorom je nutné odsúhlasiť grafickú aj gramatickú časť. Vďaka možnosti on-line objednávky sa nemôže stať, že by sa operátor pomýlil, pretože text sa nemusí presádzať. Je ale možné, že sa preklepnete Vy, z toho dôvodu je zasielaná korektúra.Je možná dotlač?

Áno je. Dotlačiť je možné aj 1 ks, ale pri dotlače je účtovaný paušálny poplatok 3,7 € z dôvodu nutnosti celú zákazku znovu nastaviť na tlač a následne expedovať. Tzn. platíte 3,7 € + cenu oznámenia s tlačou. Dotlačiť je možné aj 1 ks oznámenia.

 

 

Kde nájdem výber novoročných textov a veršov?

Po stisku tlačidla "Objednať" sa Vám zobrazí objednávkový formulár, v ktorom je možné vyberať texty, verše, druhy a farby písma...Ako sa dozviem celkovú cenu?

Celkovú cenu je možné zistiť pomocou cenového kalkulátora (tlačidlo vedľa obrázku oznámenie narodenia), alebo po vyplnení objednávkového formulára je cena zobrazená v kroku č.3 spoločne s kontrolou Vami zadaných údajov na tlač.Je možné vyrobiť vlastné svadobné oznámenia na mieru?

Áno je. V súčasnej dobe pracujeme na individuálnom objednávkovom formulári, ktorý bude zahŕňať túto možnosť.Je možná zmena papiera, farby alebo obrázku?

Všetky oznámenia sú už vyrobené a uskladnené v takom vyhotovení, aké vidíte na webových stránkach. Dotlačuje sa už iba text.Zasielate vzorku, popr. vytlačenú vzorku?

Áno zasielame. Vzorka bez tlače je zasielaný za cenu oznámenie bez potlače + cena dopravy. Vzorka s tlačou Vášho textu zasielame iba po odsúhlasení elektronického náhľadu zákazníkom. Táto služba je spoplatnená paušálom 7.6 €.

 

Ako sa rieši prípadná reklamácia a ako dlho trvá?

V prípade, že dôjde k reklamácii novoročných prianí, budú oprávnené reklamácie vybavené neodkladne a to bezplatnou výrobou tlačovín úplne obsahovo zodpovedajúce korektúre. Ostatné obchodné dohody sa riadia obchodným zákonníkom ČR.

 

Čo je to tlač do 724 hodín a ako to funguje?

Tlač do 72 hodín znamená, že Vami vybrané svadobné oznámenia tlačíme a následne expedujeme na Vašu adresu do 72 hodín od odsúhlasenia grafického náhľadu (nevzťahuje sa na víkendy, alebo dni pracovného voľna). Balík by Vám mal byť doručený nasledujúci pracovný deň (Obchodný balík). Termín doručenia balíka nie sme schopní garantovať, pretože sa jedná o službu DHL. 

 

Aký je rozdiel medzi svadobným oznámením bez potlače as potlačou?

bez potlače - bianko oznámenie bez textu (objednávajú spravidla tlačiarne)
s potlačou - potlačené Vami požadovaným textom (mená, adresy, text ...)

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím