V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Na svadbe za rebelku alebo za princeznú?

TÉMA TÝŽDŇA - Deň vašej vysnívanej svadby, o ktorej ste snívali už ako malé dievčatko, sa blíži a vy stojíte pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Snáď každá žena chce vo svoj svadobný deň vyzerať prekrásne. Možno chcete byť aspoň na jeden deň princeznou z rozprávky a svojím pôvabom urobiť dojem a očariť nielen samotného princa - ženícha, ale aj ostatné svadobné hostí. Alebo chcete byť snáď nespútanú rebelkou v krátkych červených šatách? Dnešné trendy sú prístupné všetkému.

Ako vybrať svadobné šaty?

Snehovo biele, krémové či snáď ružové alebo zelené? S vlečkou alebo bez nej? S kruhovou spodničkou, alebo dať radšej prednosť voľne splývajúcim šatám? S čipkou alebo volánom? To sú otázky, ktoré si skôr či neskôr položí snáď každá nevesta. Preto je voľba svadobných šiat zásadným krokom a nevesta by si na ich výber mala vyhradiť dostatok času. Však každá budúca pani počíta s tým, že sa bude vydávať len raz a svoj deň D si chce maximálne užiť.

Názory okolia

Zo svojho okolia môžete počuť veľa rôznych názorov - jednej kamarátke sa páčite v panensky bielych šatách korzetového strihu, druhé zase v jednoduchých šatách tyrkysovej farby s rukávom, tretí upozorňuje na to, že smotanové šaty s bohatou suknicou a dlhou vlečkou budú pre vás tie pravé. A teraz, babo raď! V takom prípade, je najlepšie dať buď sama na seba, alebo požiadať o radu človeka, ktorý vás pozná najlepšie a dokáže vám teda najlepšie poradiť. Takouto osobou môže byť nevestinho matka alebo sestra, či najlepšia kamarátka. V neposlednom rade je tiež veľmi cenný názor odborníka, vizážistov alebo stylistu, ktorý je nestranný a nemá dôvod vám úmyselne zle poradiť.

Nevesta s bruškom

Ak je nevesta tehotná, treba pomyslieť nielen na jej vlastné pohodlie, ale aj na pohodlie dieťatka v brušku. V takom prípade je prioritou číslo jeden pohodlnosť šiat. Nesmiernou výhodou pre gravidné nevesty sú šaty zapožičané zo svadobných salónov, lebo im je tu v prípade potreby ešte pár dní pred obradom upraví na mieru.

Závoj

Neoddeliteľnou súčasťou každej svadobnej róby je aj závoj. Nevesta si môže vybrať z najrôznejších trendov a modelov - od krátkych závojov zahaľujúcich len tvár alebo ramená, cez závoje zakrývajúci až po dlane, alebo závoje, ktoré svojim koncom siahajú až na zem.

Svadobný pár

Žiadna nevesta, ktorá chce mať svoj svadobný deň dokonalý, nesmie zabúdať tiež na ženícha a na jeho oblek. Najmä na to, aby spolu boli farebne a typovo zladenie.

Petra Musilová
Článok prevzatý z www.prahanoviny.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím