V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Dodacia lehota / Priebeh objednávky

Odoslanie objednávky
Objednávky prijímame nepretržite cez naše webové stránky. Po odoslaní vašej objednávky obdržíte emailom potvrdenie o prijatí.

Grafický náhľad
po obdržaní vašej objednávky vám do 48 hodín pošleme grafický náhľad na email.

Tlač / termíny tlače
Pri každom produkte je uvedená dostupnosť:
a) skladom (štandardne expedujeme za 5-7 pracovných dní na adresu zákazníka)
b) dodanie 10-20 prac dní (oznámenia sa vyrába na zákazku - štandardne expedujeme za 10-20 pracovných dní na adresu zákazníka). Záleží na vyťaženosti výrobných kapacít.

Odoslanie zásielky
Vytlačené objednávky svadobných oznámení zasielame každý deň prostredníctvom PPL/DHL. Spoločnosť PPL doručí zásielku na slovenskom stranu, kde je zmluvnou doručovateľ DHL. Doručenie týchto zásielok trvá štandardne dva pracovné dni, lebo jeden deň má spoločnos PPL na doručenie balíka na Slovensko.

Express tlač
Expresná tlač je po vzájomnej dohode možný v prípade že je vami vybrané svadobné oznámenia skladom. Expresná tlač realizujeme do 3 pracovných dní od odsúhlasenia svadobného oznámenia na tlač. Pre expresné tlač nás prosím kontaktujte, aby sme vedeli že si prajete zákazku vybaviť express. Táto služba je spoplatnená jednorazovým poplatkom 40 €.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Souhlasím