V uvedené ceně je zahrnut text dle Vašeho přání a dopisní obálka.

Otázky a odpovede

Čo je to Predtlačová príprava a prečo sa účtuje?

Jedná sa o paušálny poplatok na ktorý narazíte v každej tlačiarni. Zahŕňa v sebe náhľad, popr. náhľady, nastavenie stroja na tlač, expedíciu zákazky.

 

Aké je minimálne množstvo?

Minimálne množstvo pri svadobných oznámeniach je uvedené u produktu, pozvánky sú neobmedzené počtom kusov.

 

Je nutné mať vlastný text a verš?

Nie je. Pod tlačidlom "Objednať" sa nachádza ponuka veršov, textov, písma, farieb potlače... 

 

Je možné si nechať natlačiť vlastný text?

Text aj verš na svadobné oznámenie je možné zmeniť podľa Vášho priania. Je ale potrebné brať ohľad na požadované množstvo textu a veľkosť vybraného svadobného oznámenia. V prípade rozsiahleho textu bude veľkosť písma adekvátne prispôsobená veľkosti oznámenia.

 

Je možné tlačiť i v minulom jazyku?

Samozrejme, takmer všetky nami ponúkané texty sa môžu písať aj v čase minulom. Poprípade je možné uviesť svoj vlastný text. Niektorí snúbenci pripravujú oznámenie dvojaké s textom "budú zosobášení" a "boli zosobášení". V tomto prípade musíte počítať u oboch textov s minimálnym množstvom kusov a s dvojitou cenou za prípravu tlače.

 

Sú pozvánky ku svadobnému stolu v cene?

Pozvánky ku svadobnému stolu sú účtované zvlášť.

 

Je možné vytlačiť viac textov na pozvánky – ako postupovať?

Áno je, do objednávkového formulára vyplňte celkový počet pozvánok a do poznámky napíšte texty a počty pozvánok, ktoré si prajete vytlačiť.

 

Dodávate obálky ku všetkým typom oznámení?

Áno dodávame. Ku všetkým typom svadobných oznámení je dodávaná obálka príslušnej veľkosti.

 

Robíte aj cudzojazyčné oznámenia?

Áno robíme. V prípade anglického textu je možné vyplniť objednávkový formulár. Pre ďalšie jazyky je nutné zaslať podklady na e-mail: info@kyoprint.sk pretože je nutné doplňovať ručne rôzne znaky ktoré neobsahuje slovenská klávesnica. (opačné čiarky, prevrátené striešky...) Je možné tlačiť takmer akýkoľvek jazyk, najčastejšie však (Angličtina, Španielčina, Francúzština, Ruština)

 

Aké dlhé sú dodacie lehoty?

Po obdržaní objednávky Vám zašleme do 2 pracovných dní korektúru (grafický náhľad v JPG).

Termín odoslania sa líši v závislosti na zvolenom type oznámenia, u položiek skladom 7 - 10 pracovných dní od odsúhlasenia grafického náhľadu, pri položkách na objednávku 10 - 20 pracovných dní od odsúhlasenia grafického náhľadu.

Dodávate svadobné oznámenia skompletizované?

Všetky svadobné oznámenia s tlačou dodávame v rozloženom stave. Pri dodaní nami potlačených kusov bude vždy priložený zložený vzor pre ľahšiu kompletizáciu.

 

Ako je možné zákazku vyzdvihnúť?

Štandardne je tovar zasielaný na dobierku pomocou Českej pošty službou profi balík (doručenie do 24 hodín s možnosťou sledovať balík). Druhá možnosť je osobný odber po predchádzajúcom dohovore.

 

Čo je to korektúra?

Korektúra je grafický náhľad pri ktorom je nutné odsúhlasiť grafickú i gramatickú časť. Vďaka možnosti on-line objednávky sa nemôže stať, že by sa operátor prepísal, pretože text nemusí presadzovať. Je ale možné že sa preklepnete Vy, z toho dôvodu je zasielaná korektúra.

 

Je možná dotlač?

 

Áno je. Pri dotlače je účtovaný paušálny poplatok 4 € z dôvodu nutnosti celú zákazku znovu nastaviť na tlač a následne expedovať. Tzn. platíte 4 € + cenu oznámenia s tlačou. Dotlačiť je možné aj 1 ks oznámenia.

 

Kde nájdem výber svadobných textov a veršov?

Po stisnutí tlačidla "Objednať" sa Vám zobrazí objednávkový formulár, v ktorom je možné vyberať texty, verše, druhy a farby písma... (ilustračné tlačidlo "Ako objednať?")

 

Ako sa dozviem celkovú cenu?

Celkovú cenu je možné zistiť pomocou cenového kalkulátora (tlačidlo vedľa obrázku svadobného oznámenia), alebo po vyplnení objednávkového formulára je cena zobrazená v kroku č.3 spoločne s kontrolou Vami zadaných údajov na tlač.

 

Je možné vyrobiť vlastné oznámenie na mieru?

Áno je. V súčasnej dobe pracujeme na individuálnom objednávkovom formulári, ktorý bude zahŕňať túto možnosť.

 

Je možná zmena papiera, farby alebo obrázku?

Všetky svadobné oznámenia sú už vyrobené a uskladnené v takom prevedení aké vidíte na webových stránkach. Dotlačuje sa už iba svadobný text.

 

Zasielate vzorku, popr. vytlačenú vzorku?

 

Áno zasielame. Vzorka bez tlače je zasielaný za cenu oznámenie bez potlače + cena dopravy. Vzorka s tlačou Vášho textu zasielame iba po odsúhlasení elektronického náhľadu zákazníkom. Táto služba je spoplatnená paušálom 8 €. V prípade záväznej objednávky bude poplatok 8 € odpočítaný od predtlačové zostavy.

 

Ako sa rieši prípadná reklamácia a ako dlho trvá?

V prípade, že dôjde na reklamáciu svadobného oznámenia, budú oprávnené reklamácie vybavené neodkladne a to bezplatnou výrobou tlačív úplne obsahovo zodpovedajúcim korektúre. Ostatné obchodné dohody sa riadia obchodným zákonníkom ČR.

 

Čo je to Expressní tlač a ako to funguje?

Expressní tlač znamená že Vami vybrané svadobné oznámenie tlačíme a následne expedujeme na Vašu adresu do 72 hodín od odsúhlasenia grafického náhľadu (nevzťahuje sa na víkendy, alebo dni pracovného voľna). Balík by Vám mal byť doručený nasledujúci pracovný deň (Obchodný balík). Termín doručenia balíka nie sme schopní garantovať, keďže ide o službu Slovenskej pošty / DHL.

 

Máme záujem o dva druhy pozvánok - ako postupovať v objednávke?

Dva druhy pozvánok je samozrejme možné objednať. Do objednávkového formulára vyplňte celkový počet pozvánok (napr. 30 ks) a do poznámky v objednávkovom formulári rozpíšte počty a jednotlivé texty. V prípade, že by sme niečo nevedeli, kontaktujeme Vás.

 

Aký je rozdiel medzi svadobným oznámením bez potlače a s potlačou?

bez potlače - bianko oznámenie bez textu (objednávajú spravidla tlačiarne)
s potlačou - potlačené Vami požadovaným textom (mená, adresy, text...)

 

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

Súhlasím